faktoring idealny

Prowadzisz firmę, a może zamierzasz dopiero rozpocząć własną działalność? Pytaj, doradzaj i dziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Awatar użytkownika
Apollina-81
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2022, 0:02

faktoring idealny

Post autor: Apollina-81 »

Czy istnieje coś takiego jak faktoring idealny? Jeśli tak, to jak Waszym zdaniem wygląda taka usługa? Od początku do końca. Od podpisania umowy do wykupienia ostatniej faktury. Co taka firma faktoringowa powinna oferować? Jakie mieć podejście do klienta i ogólnie do tej usługi? Czy powinna mieć duże doświadczenie na rynku, czy to nie ma większego znaczenia?
mikaa

Re: faktoring idealny

Post autor: mikaa »

Słyszeliście o czymś takim jak faktoring dla transportu ? Ostatnio co nieco interesowałam się tym tematem, postanowiłam trochę poszperać w sieci, żeby dowiedzieć się nieco więcej, ponieważ sama prowadzę firmę transportową i być może kiedyś takie rozwiązanie będzie i mnie również potrzebne.
bibuła

Re: faktoring idealny

Post autor: bibuła »

Posiadanie szybkiego dostępu do środków jest kluczowe dla każdej małej firmy. Firma aforti factor świadczy tego typu usługi poprzez swoje produkty faktoringu bez regresu dzięki czemu można zamienić faktury na gotówkę bez wychodzenia z biura.
ODPOWIEDZ