Praca - Holandia

Chcesz dodać post niezwiązany z kategoriami tematycznymi? Zrób to tutaj.
Awatar użytkownika
Ciesława_62
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2022, 9:43

Praca - Holandia

Post autor: Ciesława_62 »

Jaką firmę zajmującą się pośrednictwem pracy w Holandii możecie mi polecić? Nie wyjeżdżałam jeszcze do pracy za granicę, ale chciałabym spróbować wyjechać właśnie do Holandii. Taka praca za granicą da mi porządnego kopa na rozruch, tak mi się przynajmniej wydaje. Migałabym w ten sposób popracować dwa trzy lata, a potem poszukać czegoś w Polsce na stałe. Jak myślicie - to dobry pomysł?
pola88

Re: Praca - Holandia

Post autor: pola88 »

U nas też nie brakuje pracy ;). A tak z innej nieco beczki, czy wiecie przykładowo kiedy L4 może wam wypisać lekarz i jak długo takie zwolnienie może trwać? Tutaj https://www.implanty-swarzedz.pl/2023/0 ... -rodzinny/ macie odpowiedź na ten temat.
kawior

Re: Praca - Holandia

Post autor: kawior »

Jak coś to jest opcja współpracy z https://mesoworks.com/ jako specjalista z branży budowlanej przy różnych projektach w Holandii, ale nie tylko bo także w Belgii i Niemczech. Na własnej działalności, dobre zarobki i zawsze terminowo opłacane
terreeeni

Re: Praca - Holandia

Post autor: terreeeni »

Jeśli planujecie się gdzieś zatrudnić, to wydaje mi się, że kalkulator urlopu będzie dla Was dobrym podejściem. Dla mnie to jedna z najlepszych opcji, bo jak wiadomo, kalkulowanie działań to podstawa. Nie ma problemu z tym, co zrobić, ale jeśli już nie wiecie, to pamiętajcie, że musicie mieć jasność w rozliczeniach.
Vladmed

Re: Praca - Holandia

Post autor: Vladmed »

Rozważając pracę za granicą w Holandii, warto skorzystać z renomowanych agencji rekrutacyjnych specjalizujących się w rekrutacji pracowników do pracy za granicą. Nie mam dostępu do najnowszych informacji, ponieważ moja wiedza jest ograniczona do września 2021 roku, ale kilka popularnych agencji rekrutacyjnych w Polsce, które zajmują się pośrednictwem pracy w Holandii, to m.in.:

OTTO Work Force: To jedna z największych agencji rekrutacyjnych na rynku pracy tymczasowej w Europie, w tym w Holandii.

Randstad: Randstad jest międzynarodową agencją rekrutacyjną, która oferuje szeroki wybór ofert pracy za granicą, w tym w Holandii.

Manpower: Manpower to kolejna znana agencja rekrutacyjna, która posiada oddziały w Polsce i może pomóc w znalezieniu pracy za granicą.

Luba Uitzendbureau: To holenderska agencja pracy tymczasowej, która również współpracuje z pracownikami z Polski.

Przed podjęciem decyzji o pracy za granicą, ważne jest, aby dokładnie zrozumieć warunki pracy, umowę, a także sprawdzić opinie na temat agencji rekrutacyjnych. Zawsze warto również skonsultować się z osobami, które już miały doświadczenie w pracy za granicą, aby zdobyć cenne informacje i rady. Powodzenia w realizacji swoich planów! Szukałem pracy tutaj: https://www.praca.pl
ODPOWIEDZ