drzwi

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Rafał

drzwi

Post autor: Rafał »

Jakie macie u siebie drzwi? Jeśli o mnie chodzi to wybrałem ESSTILO Milton, klasyczne drzwi w kolorze raczej jasnego drewna, które idealnie pasują mi do do stylu mieszkania a kolorystycznie do podłogi, zdecydowanie fajnie się prezentują. Co ważniejsze jednak drzwi są solidne, porządnie wykonane a kupiłem je w niezłej cenie w Hurcie Drzwi koło Oleśnicy https://hurtdrzwi.pl/drzwi-pokojowe/drzwi-milton Jestem w 100 % zadowolony z wyboru, drzwi dobrze nam służą.
qwe

Re: drzwi

Post autor: qwe »

W sumie ja to wam powiem, że na wybieraniu drzwi się nie znam. Nie miałam okazji tego robić i w razie czego mam nadzieję, że brat mi pomoże. Może nie mam zbyt wielu osób za sobą, ale na niego zawsze mogę liczyć. Okej, a może też mi powie, jak wybierać klamki do drzwi wewnętrznych . To też muszę kupić, a nic o tym nie wiem.


--------
"Znała zasadę,że nie można otworzyć drzwi,które raz się zamknęło,i że nie można także zostawić ich otwartych. "
Malessia

Re: drzwi

Post autor: Malessia »

Szukam drzwi stalowych, które będą odpowiednie do montażu w blokach. Obecne drzwi nie tłumią hałasu z klatki, a na tym mi w sumie najbardziej zależy. Dodatkowo drzwi powinny być trudne do wyważenia, bezpieczne i lekko się otwierać. Ktoś może polecić odpowiedni model?
ODPOWIEDZ