Fotowoltaika - skąd sprzęt?

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Kula_K

Fotowoltaika - skąd sprzęt?

Post autor: Kula_K »

Dzień dobry, Witam.
Chciałabym zainstalować w mim domu fotowoltaikę. Nie będę ukrywała, że koszt jest dla mnie zbyt wysoki i zastanawiałam się nad tańszym rozwiązaniem mianowicie: znalazłam hurtownie elektryczną w Rybniku, która wykonuje projekty instalacji, dobiera odpowiedni sprżet i może pomóc w montażu. Wychodzi to około 30% taniej, przy kwocie kilkudziesięciu tysięcy to znacząca różnica. Czy ktoś z Państwa korzystał może z usług takiej hurtowni?
Pozostawiam adres ich strony https://el-corte.pl/
elwiraa

Re: Fotowoltaika - skąd sprzęt?

Post autor: elwiraa »

Jak chodzi o takie aspekty, jak fotowoltaika, to na pewno możecie w tym kierunku zapoznać się też z ofertami firmy Pro-sun. Jak chodzi o mnie to zainteresowała mnie opcja bipv , która jest bardziej utechnologiona i daje możliwość pozyskania sporej energii z promieni słońca.
pestunia

Re: Fotowoltaika - skąd sprzęt?

Post autor: pestunia »

A czy wiecie coś o firmie ZieloneQ? Tak pytam, ponieważ dowiedziałam się, że wykonują profesjonalne instalacje fotowoltaiczne leszno i to w korzystnej nawet cenie... Dlatego chciałabym dowiedzieć się o ich usługach czegoś więcej...

suszenie dyfuzorem
Anastazja 22

Re: Fotowoltaika - skąd sprzęt?

Post autor: Anastazja 22 »

Hej, szukam opinii na temat firm fotowoltaicznych https://walusiakroczyny.pl/twojaenergia ... sko-biala/ działających w Bielsko-Białej. Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem? Zależy mi na jakości i cenie. Z góry dziękuję!
sonitta

Re: Fotowoltaika - skąd sprzęt?

Post autor: sonitta »

No powiem wam, że ja długo się zastanawiałam nad tym czy faktycznie warto pójść w kierunku fotowoltaiki, ale ostatnio znalazłam narzędzie tutaj https://duneko.pl/kalkulator-fotowoltaiki/ do obliczania kosztów za prąd taki i taki - i mnie to przekonało. Różnica jest kolosalna. Także taka inwestycja ma sens.
kinga

Re: Fotowoltaika - skąd sprzęt?

Post autor: kinga »

Myślę, że warto w to zainwestować. Ekologiczne, po kilku latach się zwróci. trzeba tylko pamiętać, żeby zajmowały one odpowiednio dużą powierzchnię. Ale też dofinansowania są więc to dobre rozwiązanie
roksii

Re: Fotowoltaika - skąd sprzęt?

Post autor: roksii »

Widzę, że zainteresowani jesteście fotowoltaiką. Skoro tak, to możecie rzucić okiem na oferty ecoabm.pl - ponieważ znajdziecie tam marki Kstar różne artykuły do magazynowania energii odnawialne i nie tylko. Praktycznie wszystko tam znajdziecie co będzie wam potrzebne do budowy systemu fotowoltaicznego.
ODPOWIEDZ