jaka wielkość domu?

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Awatar użytkownika
Zyta
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2022, 2:04

jaka wielkość domu?

Post autor: Zyta »

Jak sądzicie, jaka jest optymalna wielkość domu dla trzyosobowej rodziny? Zastanawiam się nad wszystkimi szczegółami projektu i mam z tym problem. Wiem, że można budować domy 70m2 i nie trzeba do tego pozwolenia, ale czy to będzie wystarczające? Chętnie poznam wasze doświadczenia w tym zakresie. Może wypowiecie się też o domkach modułowych? Byłoby super :)
pujonek

Re: jaka wielkość domu?

Post autor: pujonek »

Mieliśmy kiedyś budować takiej wielkości https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-5 domek tylko dla nas, ale wszystko tak poszło do góry, że zostaje nam z rodzinką się miejscem podzielić. No i razem będziemy się budować, bo jak wiadomo, tematyka jest ważna, ale też i to, co możemy zrobić i jak pracować. Dajcie namiary, jak to widzicie, co ma w tym względzie pomóc.
eufel

Re: jaka wielkość domu?

Post autor: eufel »

Wynajem szalunków do wykopów to też ważna kwestia, pamiętajcie, że załatwicie to nawet online. Dodam, w odpowiedzi na pytanie, że to jest czymś sensownym, żeby znaleźć sobie podpowiedzi i wskazówki, które sprawiają, że pomoc i budowa takiego domu, jakiej by on wielkości nie był, są ważne. A co do wielkości, mi jakieś 120 m pasowałoby.

innox
ODPOWIEDZ