kominek

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
robert

Re: kominek

Post autor: robert »

Zdecydowanie jestem fanem kominków, przy budowie domu od razu wiedziałem, że w salonie musi być kominek. Odnośnie wyboru kominka to pamiętajcie, że warto zdecydować się na wkład kominkowy z płaszczem wodnym, wtedy ogrzejecie nie tylko pomieszczenie, w którym znajduje się kominek, ale i inne pomieszczenia w domu, także wychodzi to sensownie. My postawiliśmy na taki kominek i to była dobra decyzja. Wkład kupiłem ten: https://taniekominy.pl/nbc/10019-oliwia ... 33074.html Dobrze działa, sprawnie, jest ekonomiczny, wydajny, w 100 % spełnia nasze wymagania.
aleksander

Re: kominek

Post autor: aleksander »

Ja też jestem w 100 % zadowolony z decyzji o kominku, rzeczywiście daje niepowtarzalny klimat no i miłe ciepełko, także według mnie po stokroć warto :) W sprawie konkretów to nasz kominek steatytowy i wkład kominkowy pochodzi z firmy Lumar z Nowego Targu https://kominki-lumar.com/kategoria-pro ... teatytowe/ Mają fajny wybór i fachowo doradzają, także skierujcie się do nich o ile myślicie o kominku, gwarantuję, że będziecie zadowoleni.
wern

Re: kominek

Post autor: wern »

Kominek wybraliśmy wolnostojący, mamy taki typowy piecyk stalowy, które doskonale nam się sprawdza, świetnie wygląda i super działa. Kupiliśmy go online, znaleźliśmy go w ofercie sklepu internetowego firmy taniekominy.pl: https://taniekominy.pl/o-firmie-13 Kominek ma ekologiczne spalanie, był w ekonomicznej cenie, spełnia wszystkie nasze wymagania. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, firma jest jak najbardziej godna polecenia. Było z czego wybierać, przesyłka przyszła szybko.
mirekk

Re: kominek

Post autor: mirekk »

U nas też jest kominek, daje klimat i ciepło, czyli w jesienne i zimowe dni, to co najlepsze. U nas ciepło ognia kominkowego przyjemnie rozchodzi się po całym domu jako, że mamy kominek z wkładem z płaszczem wodnym. Kominek ma dobrą moc, utrzymuje żar powyżej 10 godzin, to zdecydowanie wysokiej jakości kominek, w 100 % jestem z niego zadowolony. Kupiony został w Orstal https://orstal.cze.pl/kontakt/ ta firma to solidny producent, specjaliści od ogrzewania.
ODPOWIEDZ