łazienka

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Zeddka

łazienka

Post autor: Zeddka »

Jak macie urządzone łazienki? Mi bardzo podoba się obecnie modny styl art deco, także właśnie w tym stylu zaaranżowałam łazienkę i jestem zachwycona efektem, pięknie to wyszło. Co do konkretów to fajne meble łazienkowe, płytki, wannę, armaturę kupiliśmy w przyjaznej cenie w Domeko w Warszawie na Trakcie Brzeskim http://www.domeko.com.pl/kontakt/ Wszystko od nich super się sprawdza w praktyce, to produkty solidnej jakości, zresztą w Domeko innych być nie może, to uznany dystrybutor wyposażenia łazienek.
roksana

Re: łazienka

Post autor: roksana »

My mamy łazienkę w stylu śródziemnomorskim, bo zawsze nam się takie klimaty podobały, także mamy glazurę i terakotę imitujące naturalny kamień a do tego piękny blat z kamienia. Doskonałej jakości granit całkiem niedrogo nasza projektantka znalazła w Częstochowie w hurtowni kamieni Grupa EGA (ale z tego co pamiętam mają też inne lokalizacje w Polsce, także sprawdźcie konkrety na stronie internetowej tej firmy). Mają tam bardzo dobry wybór kamienia naturalnego i konglomeratów, także warto korzystać z ich oferty o ile też chcielibyście mieć naturalny kamień w waszych łazienkach.
margola

Re: łazienka

Post autor: margola »

A co jeszcze potrzebujecie do swojej łazienki??? Bo jak chodzi przykładowo o takie artykuły, jak bateria do prysznica, to w tym zakresie na pewno warto postawić na firmę dom-lazienka.pl . Oni oferują produkty najwyższej jakości, które pochodzą od najnowszych też kolekcji.
ODPOWIEDZ