meble postarzane?

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Awatar użytkownika
Gerarda1984
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2022, 5:24

meble postarzane?

Post autor: Gerarda1984 »

Podobają się wam postarzane meble retro? Udało mi się ostatnio znaleźć ciekawą ofertę jednego z producentów mebli z litego drewna i muszę przyznać, że takie wyposażenie bardzo pasowałoby do mojego mieszkania, oczywiście mówię o wystroju. Zawsze zresztą byłam fanką drewnianych mebli, bo są ponadczasowe i eleganckie. A wy jakie macie zdanie? Lubicie czy nie?
elwiraa

Re: meble postarzane?

Post autor: elwiraa »

W sumie na takie meble jest teraz moda, ale jak komuś się nie podobają. To też można odświeżyć je i zyskać całkiem nowy ich wygląd. A
odnowa mebli wcale nie jest taka trudna, możecie przykładowo farby kupić firmy Altax i do tego odpowiednie narzędzia pracy, i można działać.
aluti

Re: meble postarzane?

Post autor: aluti »

Jeśli mam być szczera, to mam dość moich własnych rozwiązań i tego, co nam odpowiada i pasuje. Dlatego ja mam wrażenie, że naprawdę lepiej będzie sprawdzić sobie opcje takie jak malwoanie mebli. To oszczędność, a malować lubię, to czemu nie. No i czym pomalować meble z laminatu mnie ciekawi. Wiecie coś?
misiaa

Re: meble postarzane?

Post autor: misiaa »

A co przykładowo myślicie o propozycjach firmy Kornelo Meble ? Tak pytam, ponieważ szukam narożnik z funkcją spania szary i zastanawiam się nad tym czy nie dokonać właśnie u nich zakupu? Właśnie wyposażam mój salon, a ten narożnik wygląda naprawdę na komfortowy.
ODPOWIEDZ