ogrzewanie

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Remigiusz

ogrzewanie

Post autor: Remigiusz »

Jak w tytule - jakie macie ogrzewanie w domach? Postawić na gaz czy paliwa stałe? Tradycyjny kocioł czy kominek? Mamy duży wybór na rynku, także warto porozmawiać, co się najlepiej sprawdza w praktyce. Czekam na informacje od was.
......................................................................................................................................................................................................................................................................................
ekno

Re: ogrzewanie

Post autor: ekno »

Myśleliśmy nad kotłem na pellet, ale skoro już mieliśmy dostać dofinansowanie zmiany ogrzewania z programu "czyste powietrze", to uznaliśmy, że lepiej będzie postawić na pompę ciepła. Ta instalacja ma zerową emisję, działa bardzo dobrze, zamontowała nam ją firma Ekofal https://ekofal.pl/pompy-ciepla/ z Wyszkowa. Oni mają kompleksowe i profesjonalne podejście do pracy, naprawdę dobrze się spisali i mogę ich szczerze polecić. Firma zna się na tym, co robi, ma doświadczenie w branży.

karta sim na microsim play
myszka

Re: ogrzewanie

Post autor: myszka »

Planujesz ogrzać swój dom? Rozważ ogrzewanie podłogowe suche - wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Rury ogrzewania podłogowego TERMO PE-RT, produkowane przez firmę Termolit, zapewniają komfortowe i równomiernie rozprowadzane ciepło. To energooszczędny sposób na ogrzanie domu przy jednoczesnych oszczędnościach na rachunkach za energię.
mańkaa

Re: ogrzewanie

Post autor: mańkaa »

U mnie największym wykorzystaniem dobrego wnętrza nie jest to, co widać na zewnątrz, ale to, co jest wewnątrz. I póki co nie mam innych możliwości, jak montować nowoczesne węzły cieplne do ogrzewania do centralnego, tak samo jak przepływu wody. 3
ODPOWIEDZ