Okna

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Gość

Okna

Post autor: Gość »

Jaką stolarkę okienną wybraliście? My mamy drewniany dom, który stylizowaliśmy na taką tradycyjna, zabytkową zabudowę, zresztą budowaliśmy go na postawie takiego domu, który moglibyśmy wyburzyć, a jednak woleliśmy zachować. W takim domu pasują tradycyjne okna drewniane i właśnie takie zamawialiśmy robione na wymiar, stylizowane są na dawne, zabytkowe okna. Ich wykonaniem zajął się producent MUSZYŃSCY Okna Drewniane https://muszynscy.pl/oferta ze Stargardu. Zlecenie wykonali szybko, na czas, bardzo dokładnie, ta stolarka spełnia nasze wymagania dotyczące nie tylko wyglądu, ale też parametrów cieplnych, polecam.
kapsell

Re: Okna

Post autor: kapsell »

No to jak chodzi o mnie, to planuję zgłosić się do firmy OKNARIO. Znajomy mi ich polecił, ponieważ oferują solidne okna z montażem Poznań, także super. To co mi się podoba to to, że oferują oni różnorodne modele okien, także będę miała możliwość wyboru czegoś odpowiedniego dla siebie.
Dario

Re: Okna

Post autor: Dario »

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz większą wagę przykłada się do energooszczędności, ważne jest, aby wybrać okna o wysokiej izolacyjności termicznej. Producent okien, taki jak https://inwestprofil.pl/strzyzow oferuje nowoczesne rozwiązania, które pomagają zmniejszyć straty ciepła, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie i komfort mieszkania.
monitaa

Re: Okna

Post autor: monitaa »

Który dostawca okien ma dla nas najlepsze rozwiązania? Dodam, że konkretnie zależy mi na wyborze tego, który naprawdę przykłada się do swojej pracy, Nie chcę mieć problemów, że za chwilę coś się dzieje, albo muszę coś wymieniać. Wiecie, jak mam tak kupować, to wolę wcale. Stąd właśnie myślę o rozwiązaniach w tym temacie.
ODPOWIEDZ