Pranie dywanów i tapicerki

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Wojtek

Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: Wojtek »

Macie jakieś sprawdzone firmy którym zlecacie pranie dywanów i czyszczenie tapicerki mebli?

Ja aktualnie korzystam z firmy Nodwig z podkrakowskiej Naramy. Kilka razy już byli u mnie i czyścili dywan oraz sofy i krzesła. Mam psa, kota i małe rozrabiaki w domu, dlatego wizyty firmy specjalizującej się w czyszczeniu tego typu wyposażenia domowego to niestety u mnie codzienność. Dobrze, że są w miarę tani, więc mogę sobie na to pozwolić. W przeciwnym wypadku poszedłbym z torbami już dawno ;)
Gabryś

Re: Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: Gabryś »

Ja tam korzystam z usług Klawego Prania: https://klawepranie.pl/. Też są w miarę tani i też właśnie zajmują się praniem dywanów i tapicerki meblowej. Podoba mi się również to, że są dokładni i terminowi. Mamy ustaloną z góry cenę za usługę, przyjeżdżają w ustalonym kilka dni wcześniej terminie i od razu biorą się do pracy. Zero gadania, zero negocjacji, tylko praca praca praca. To mi się podoba. Widać, że im zależy i to później przejawia się w czystych i pachnących dywanach i meblach. Polecam
Mosiek

Re: Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: Mosiek »

Wiele osób zastanawia się, czy można prać w pralce espadryle i inne buty letnie wykonane z naturalnych materiałów, takich jak juta czy len. Chociaż są one lekkie i wydają się odpowiednie do prania, ważne jest, aby zawsze sprawdzić etykietę producenta. Niektóre naturalne materiały mogą nie tolerować prania wodnego. Więcej informacji o praniu letnich butów w pralce znajdziesz na https://ekutno.pl/pl/642_artykuly-spons ... ralce.html i pamiętaj, aby zawsze suszyć takie buty w naturalnych warunkach, unikając bezpośredniego nasłonecznienia.
ODPOWIEDZ