Rekuperacja - montaz i serwis

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Awatar użytkownika
Faustyn_86
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2021, 3:22

Rekuperacja - montaz i serwis

Post autor: Faustyn_86 »

Hej, w moim nowym domu w Łęczycy bardzo zależy mi na zamontowaniu systemu rekuperacji. Wśród polecanych firm w internecie trafiłem na firmę Centrumrekuperacji z Łodzi. Również kolega z pracy bardzo pozytywnie wypowiadał się na temat ich realizacji. Czy ktoś z Was dodatkowo mógłby to potwierdzić?
jaren

Re: Rekuperacja - montaz i serwis

Post autor: jaren »

A my montowaliśmy sami, ja mam trochę doświadczenia, do tego część sprzętu wypożyczyłem i zrobiłem odwierty, no wyszło naprawdę dobrze. Pogrzebne mi materiały do tego typu instalacji wentylacyjnej kupiłem w hurtowni Projekt Wentylacja https://projektwentylacja.pl/pl/c/Rekuperacja/30 w Katowicach. Posiadają szeroki asortyment, produkty w korzystnych cenach. Pomogli mi w wyborze niektórych rzeczy, co zdecydowanie doceniam. Hurtownie mogę wszystkim szczerze polecić.
myti

Re: Rekuperacja - montaz i serwis

Post autor: myti »

Mamy wentylację mechaniczną z rekuperacją. Mieszkamy w domu pasywnym, więc od początku zakładaliśmy właśnie taką wentylację. Jej profesjonalnym projektem i odpowiednim montażem zajęła się u nas firma Nikol https://nikol.pro/wentylacja/wentylacja-do-domu/ z Sobolewa pod Białymstokiem. To jest również producent rekuperatorów, które są bardzo dobrej jakości, nasz działa niezawodnie. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych przez nich usług, ze sprzętu, z tego, jak cała instalacja działa, no i cen także polecam.

cokół domu wykończenie
ODPOWIEDZ