Remont starego domu

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Awatar użytkownika
Semira67
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2022, 4:34

Remont starego domu

Post autor: Semira67 »

Przychodzę się Wam trochę wyżalić, bo jak to się mówi, rzuciliśmy się z mężem trochę jak z motyką na słońce. Zdecydowaliśmy się na remont przedwojennego domu, który kupiliśmy, bo nas po prostu urzekł, ale faktycznie, jest to skarbonka bez dna. Chociaż nie ukrywam, że ten remont naprawdę bardzo cieszy, nawet takie błahostki, jak umywalki na zamówienie, piękne, swoją drogą ;)
słonkoo

Re: Remont starego domu

Post autor: słonkoo »

Wiadomo, jak remont to patrzy się też kupić dobre i tanie materiały, aby zniwelować te koszty. Warto więc poczytać sobie poradniki typu https://www.ifamilo.pl/plytka-tania-bia ... aka-kupic/ - gdzie można dowiedzieć się przykładowo gdzie można kupić tanio białe płytki itd. Takie w poradniki są bezcenne.

ning hong- herbata odchudzająca
xtree

Re: Remont starego domu

Post autor: xtree »

W dużej mierze myślę sobie, ze bez dwóch zdań to może się opłacać, jeśli mamy swojego fachowca i do tego wiemy, jakie materiały należy kupować, no i gdzie. Liczę, że bez problemu znajdziemy coś odpowiedniego i ja na razie się pod tym względem mocno zastanawiam , co czy gruntować przed gładzią . Macie jakieś info?
zgliszczaa

Re: Remont starego domu

Post autor: zgliszczaa »

Jestem osobą, która ma sporo podpowiedzi w sieci, np.: jaki klej do styropianu eps kupić właśnie tak czytam. I dla mnie to sensowne, bo jak wiadomo, będę myśleć o swoim własnym przekonaniu i to dla mnie jest sporym rozwiązaniem. Dajcie mi namiary, niech to będzie okej.
oświetlonaa

Re: Remont starego domu

Post autor: oświetlonaa »

Nie za bardzo znam się na tym, ale są różne możliwości i dla mnie na pewno to będzie sensowne. Anodowanie aluminium z kolei mi nie jest znane, a podobno powinno być zrobione. Dlatego mam nadzieję, że mi poradzicie, jak to mam ogarnąć. Czekam na informacje od was.
elenkaa

Re: Remont starego domu

Post autor: elenkaa »

No z całą pewnością jest to jakie wyzwanie, ale według mnie wszystko się uda. Trochę czasu, pracy i małymi etapami do przodu. Na pewno warto postawić na solidne artykuły wykończeniowe itd. Jak chodzi o takie aspekty, jak klej do płytek dywanowych czy wszelkiego innego rodzaju, to możecie tutaj zwrócić uwagę chociażby na propozycje firmy Bostik.
klarka

Re: Remont starego domu

Post autor: klarka »

Jesli jestescie na etapie remontu i bedziecie planować na przykład dobór odpwiedniego oświetlenia do domu, to ja moge z czystym sumieniem polecić wam sklep internetowy elampy.pl :) sama od nich zamawialam cale oswietlenie do domu
ravila

Re: Remont starego domu

Post autor: ravila »

Chcesz przeprowadzić remont instalacji elektrycznej w domu? Może to być zniechęcające zadanie ze względu na złożoność okablowania i niebezpieczeństwo związane z elektrycznością. Ale na szczęście istnieje łatwy sposób na wykonanie tej pracy. Dzięki platformie https://naprawa.pl/elektryk/bolkow możesz szybko zamówić usługę wykwalifikowanego elektryka. Zaoszczędzi to czasu i wysiłku związanego z samodzielnym poszukiwaniem elektryka i zapewni, że praca zostanie wykonana bezpiecznie i prawidłowo.
gotusa

Re: Remont starego domu

Post autor: gotusa »

Nie znam się aż tak na remontowaniu, ale jak już, to na pewno zdecydowałabym, która: akrylowa czy lateksowa farba jest lepsza. Właśnie nad tym mam największą rozkminę i nie wiem, co mam powiedzieć. Ciekawi mnie to bardzo.

valeo autosystemy sp. z o.o. skawina
pyrciaa

Re: Remont starego domu

Post autor: pyrciaa »

No i super... Warto wymieniać się poszczególnymi opcjami itd. Także i ja mogę się z wami podzielić artykułem https://www.arvision.pl/dom/czym-wykonc ... stylizacji , który wam objaśni kwestę aranżowania tarasu betonowego. Jak można z niego wydobyć piękno.
annoa

Re: Remont starego domu

Post autor: annoa »

Ja to się zastanawiam czym skleić metal z metalem . U mnie naprawdę jest wiele dylematu z tym związanego, dlatego czekam na podpowiedzi. Może nie do końca wiem, jak to zrobić, ale ciekawi mnie to rozwiązanie. I dlatego będę czekała za podpowiedziami od was.
ODPOWIEDZ