robot koszący

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Awatar użytkownika
Dobiesław_64
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2022, 13:29

robot koszący

Post autor: Dobiesław_64 »

Jaki robot koszący nada się na działkę, która ma około tysiąca metrów? Czym takie roboty sa ograniczone? Wydajnością czy jakimś przewodem, żeby nie pojechały za daleko? Czy takie roboty omijają na przykład krzewy? Czy jak gdzieś do krzewu dobiją to się po prostu zawieszają? Nigdy nie miałam takiego robota, więc zupełnie nie wiem czego się mogę po nim spodziewać :) Ktoś może mi coś podpowiedzieć?
Vagan

Re: robot koszący

Post autor: Vagan »

Jaki robot koszący nada się na działkę, która ma około tysiąca metrów? Czym takie roboty sa ograniczone? Wydajnością czy jakimś przewodem, żeby nie pojechały za daleko? Czy takie roboty omijają na przykład krzewy? Czy jak gdzieś do krzewu dobiją to się po prostu zawieszają? Nigdy nie miałam takiego robota, więc zupełnie nie wiem czego się mogę po nim spodziewać :) Ktoś może mi coś podpowiedzieć? Nigdy nie miałam takiego robota, więc zupełnie nie wiem czego się mogę po nim spodziewać :) Ktoś może mi coś podpowiedzieć?
Vagan

Re: robot koszący

Post autor: Vagan »

Jaki robot koszący nada się na działkę, <a href="https://adheart.ru">https://adheart.ru</a> która ma około tysiąca metrów? Czym takie roboty sa ograniczone? Wydajnością czy jakimś przewodem, żeby nie pojechały za daleko? Czy takie roboty omijają na przykład krzewy? Czy jak gdzieś do krzewu dobiją to się po prostu zawieszają? Nigdy nie miałam takiego robota, więc zupełnie nie wiem czego się mogę po nim spodziewać :) Ktoś może mi coś podpowiedzieć? Nigdy nie miałam takiego robota, więc zupełnie nie wiem czego się mogę po nim spodziewać :) Ktoś może mi coś podpowiedzieć?
ODPOWIEDZ