Stylowy salon z obrazami

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Awatar użytkownika
Tomislawa
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2022, 7:00

Stylowy salon z obrazami

Post autor: Tomislawa »

Macie może jakieś obrazy w swoich salonach? Zauważyłam, że takie dekoracje stają się coraz popularniejsze i w sumie też doszłam do wniosku, że brakuje ich u mnie, mimo że lubię podobne dodatki. Jakie polecacie stylowe obrazy do salonu? Chodzi mi oczywiście o konkretne motywy, bo potrzebuję inspiracji. Możecie nawet dodawać zdjęcia swoich aranżacji, jeśli chcecie, dzięki :)
molly88

Re: Stylowy salon z obrazami

Post autor: molly88 »

To ja przykładowo z dekoracji znalazłam teraz coś całkiem innego i też niepowtarzalnego... A dokładnie to
chrobotek reniferowy obraz, który dostępny jest chociażby na stronie mech4u.pl. Naprawdę robi wrażenie ten obraz i sama planuję go kupić do siebie.
kirri

Re: Stylowy salon z obrazami

Post autor: kirri »

Wiecie, jak już chodzi o dekoracje, to zdecydowanie warto też rzucić okiem na propozycje https://www.swiecoholik.pl/category/boze-narodzenie - ponieważ znajdziecie tam świetne oferty na świece i inne podobne artykuły. Myślę, że nie muszę tutaj pisać, jakie wartości estetyczne mają te produkty...

settlers dziedzictwo królów poradnik
lidkaa

Re: Stylowy salon z obrazami

Post autor: lidkaa »

Fajny pomysł. A tak apropo's właśnie obrazów - to czy ktoś z was może tutaj https://artpass.pl/pl/c/Haft-diamentowy/20 kupował dla siebie obrazy do wykonania metodą haftu malowanego diamentami? Jak wam się coś takiego podoba? Bo przykładowo mnie bardzo... Zwłaszcza, że te obrazy tak pięknie się mienią.
ODPOWIEDZ