jakie mleko modyfikowane?

Wszystko o naszych milusińskich. Szkoły, gry, zabawki, a także ubrania dla dzieci i wiele więcej.
oska

jakie mleko modyfikowane?

Post autor: oska »

pytanie do rodziców których dzieci są na mleku modyfikowanym, jakie mleko polecacie? Czy ktoś z was kupuje dla malucha bebilon, jeśli tak to w jakiej wersji i gdzie dobre ceny na to mleko?
lusia

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: lusia »

My jesteśmy na Bebilonie, od kiedy córka skończyła 3 miesiące, teraz ma roczek. Najtaniej znalazłam w aptece doz-stacjonarnie, mają różne rodzaje, ale mleko ogólnie bardzo fajnie.
nuczka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: nuczka »

Nam również Bebilon bardzo fajne się sprawdza, nasza córka pije je od kiedy skończyła 4 miesiące. W dozie stacjonarnie faktycznie mają w dobrej cenie, kupujemy u nich regularnie.
villa

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: villa »

Bebilon u nas też daje radę w sumie zaczęliśmy już od mleka początkowego i było ok więc kupujemy dalej, w dozie stacjonarnie najbardziej korzystna cena więc tam kupujemy.
małża

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: małża »

A to tak samo jak my, też od samego początku na Bebilonie, teraz synek skończył 3 latka i mleczko tylko do spania ale nadal Bebilon, kupuję w dozie tam najtańsze jest.
vessa

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: vessa »

A Bebilon mleko początkowe wam się sprawdziło? Jestem ciekawa waszych opinii, szukam dobrej jakości mm, widziałam właśnie w DOZie, że mają dobre ceny na mm.
niszka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: niszka »

Nam się sprawdziło super mleko Bebilon początkowe, doradziła nam pani w aptece DOZ i teraz już tylko na Bebilonie jesteśmy, w dozie mają dobre ceny na to mleko.
ODPOWIEDZ