Produkcja kosmetyków naturalnych

Prowadzisz firmę, a może zamierzasz dopiero rozpocząć własną działalność? Pytaj, doradzaj i dziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Derita

Produkcja kosmetyków naturalnych

Post autor: Derita »

Nie wiem czy zadaję to pytanie w odpowiednim dziale, jeśli nie, to przepraszam, ale mimo wszystko liczę na Waszą pomoc :) Wprawdzie jeszcze firmy nie prowadzę, ale mam nadzieję, że jakiś czas coś w tym temacie się zmieni. Chcę zacząć produkować kosmetyki - naturalne, póki co będą to tylko dwa produkty, więc zobaczymy. Myślicie, że to się opłaca? Mam szansę na rynku? Bardzo zależy mi na wysokiej jakości produktów, ale też ekologicznych rozwiązaniach, dlatego np. jestem pewna, że opakowania zamawiała będę z https://mpackpoland.com bo oni produkują między innymi z trzciny cukrowej. Dbajmy o środowisko ograniczając plastik!
AnnaŚ234

Re: Produkcja kosmetyków naturalnych

Post autor: AnnaŚ234 »

Jeżeli jesteśmy w temacie produkcji to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która może dostarczyć opakowania. Ja współpracuję z firmą EURO KARTON z miejscowości Jaraczewo i co miesiącu a nawet kilka razy w miesiącu zamawiam opakowania właśnie z tej firmy i najczęściej są to opakowania fasonowe, zamykane https://sklep.eurokarton.pl/produkty/pu ... owe,2,3964. Firma oferuję również opakowania jak kartony ozdobne, opakowania do gastronomii na przykład na torty, ciasta czy tacki.
ODPOWIEDZ