Lubię wyjazdy ale nie przepadam za hotelami...

Opowiedz użytkownikom o Twoich zainteresowaniach i o tym, jak lubisz spędzać wolny czas. Może znajdziesz towarzysza swoich przygód?
Awatar użytkownika
Janusz98
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2021, 11:53

Lubię wyjazdy ale nie przepadam za hotelami...

Post autor: Janusz98 »

Witam,
Mam takie hobby jak wiele osób - podróże. Ale za to na pewno pod jednym względem jestem wyjątkowy: nie lubię zostawać w hotelach, motelach, restauracjach. To nie kwestia, że z nimi jest coś nie tak. Po prostu od małego miałem przed tym opór. Albo u siebie albo w ogóle, to może wynikać z faktu że byłem harcerzem ;) Także namiot ale i... kamper! :) Razem z żoną od lat jeździmy kamperami na wczasy, choć nie mamy swojego wozu. Dla nas wynajem kampera to jest środek na spędzenie wakacji. I słuchajcie, to jest tańsze od wielu hoteli a w zamian masz niesamowitą możliwość poruszania się, gdzie i kiedy tylko chcesz! Polecam! :)
DominikŻ

Re: Lubię wyjazdy ale nie przepadam za hotelami...

Post autor: DominikŻ »

Dobry temat.... ja też nie lubię hoteli i jeżeli się da to jadę na mazury czy do Władysławowa w okresie letnim i śpimy w naszej łodzi na przystani. Od kilku lat jestem posiadaczem pięknego jachtu Ferretti i powiem wam, że to niebyła tania impreza ale w końcu oszczędzałem na to, żeby na emeryturze takie cacko mieć. Ostatnio musiałem dokupić oświetlenie podwodne i wybrałem Quick SpA właśnie u nich http://www.taurus.gda.pl/pl/wyposazenie ... Bwietlenie+.
ODPOWIEDZ