fajne zabawki

Chcesz dodać post niezwiązany z kategoriami tematycznymi? Zrób to tutaj.
Awatar użytkownika
Gracja61
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2022, 5:09

fajne zabawki

Post autor: Gracja61 »

Polećcie mi jakieś fajne zabawki, które można byłoby dorzucić dzieciom do zabawy do sali zabaw. Niby głównie dzieciaki tam szaleją na konstrukcji, ale są też takie dzieci, które wolą usiąść sobie gdzieś z boku i w spokoju pobawić się jakąś zabawką. Podpowiecie mi co można byłoby kupić do takiej sali zabaw? Jakieś klocki, maskotki czy inne zabawki? :)
akaiaa

Re: fajne zabawki

Post autor: akaiaa »

Kolorowanie to dla mnie frajda i próbuję to zaszczepić dzieciakom. Mam nadzieję, że w tym względzie sobie również będziecie w stanie coś ogarnąć. Podpowiedzią dla Was mogą być ogólnie tego rodzaju https://klub.fm/tecza-kolorowanka/ kolorowanki. Mi się to naprawdę podoba i wiem, że niewielu z Was ma inne pomysły.
kaykaa

Re: fajne zabawki

Post autor: kaykaa »

Dla mnie ważne jest to, aby zabawki nie tylko bawiły, ale też coś dawały od siebie rozwijającego. Dlatego teraz gdy szukałam prezent dla czterolatka , to zainteresowały mnie produkty Auzou. Mam wrażenie, że można kupić u nich coś dobrego i na pewno kreatywnego.
lurrymeix

Re: fajne zabawki

Post autor: lurrymeix »

Jestem ciekawa, jaki rower dziewczęcy 20 dla dziewczynki byście polecili? Chodzi mi zarówno o typ, jak i kolor, czy markę. Naprawdę dla mnie to jest ważne, stąd w ogóle nie wiem, czy się uda nam coś wspólnie ogarnąć. Dajcie znać, co wiecie, bo to jednak jest kluczowe.
ODPOWIEDZ