Gdzie warto kupić rower Northtec?

Chcesz dodać post niezwiązany z kategoriami tematycznymi? Zrób to tutaj.
Marian

Gdzie warto kupić rower Northtec?

Post autor: Marian »

Cześć! Jestem na etapie kupna roweru. Chciałbym kupić rower marki Northtec. Jesteście w stanie polecić mi jakiś sprawdzony sklep rowerowy, może być stacjonarny, ale może też być online? Szukam modelu Viking, albo podobnego do niego. Nie jest to proste, bo w większości sklepów już nie są dostępne te rowery, a te w których znalazłem, nie mają mojego rozmiaru ramy... Także z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi, gdzie mogę taki rower kupić. Ewentualnie jak ktoś ma niezużyty taki rower to jestem chętny odkupić!
calineczkaa

Re: Gdzie warto kupić rower Northtec?

Post autor: calineczkaa »

Rowerów jest cała masa, także coś na pewno się wybierze. Warto jednak też wiedzieć, jaki mobilny serwis rowerowy w warszawie , czy w innym miejscu może nam pomóc w razie awarii, ponieważ jest to też bardzo ważne... W razie jakby coś nas zaskoczyło, będziemy wiedzieć na czyją pomoc będziecie mogli liczyć.
Bernos

Re: Gdzie warto kupić rower Northtec?

Post autor: Bernos »

Hej! Chciałbym porozmawiać o rowerach elektrycznych https://goodsport.pl/rowery/elektryczne/. Czy ktoś z was ma doświadczenie z takim rowerem? Jak radzą sobie na różnorodnym terenie i czy warto zainwestować w rower elektryczny?
Ania ww

Re: Gdzie warto kupić rower Northtec?

Post autor: Ania ww »

Cześć rowerzyści! Chciałem się podzielić informacją o bieżących promocjach na różne części rowerowe https://hotbikes.pl/kategoria/akcesoria-i-czesci/ w sklepie lokalnym RowerowoPlus. Tam znajdziecie wiele akcesoriów, od opon po łańcuchy, wszystko w przystępnych cenach. Dla tych, którzy lubią majsterkować przy swoich rowerach, to prawdziwa gratka. Sprawdźcie, może znajdziecie coś, czego brakuje w waszym sprzęcie!
ODPOWIEDZ