jakie nutridrinki?

Chcesz dodać post niezwiązany z kategoriami tematycznymi? Zrób to tutaj.
winni

jakie nutridrinki?

Post autor: winni »

Jakie nutridrinki polecacie dla starszej osoby? Czy da się kupić gdzieś w dobrej cenie stacjonarnie tego typu produkty? Chciałabym kupić większą ilość dla dziadka
muszka

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: muszka »

w DOZ zapytaj o tego typu żywność, ja u nich kupowałam, wybór mają bardzo duży, różne smaki i też w zależności od potrzeb są produkty dla diabetyków, osób mających problemy z wątrobą
Kaje

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: Kaje »

Dokładnie, w doz mają dobrej jakości nutridrinki, które są jeszcze w rozsądnej cenie, bo gdzie indziej nie mogłabym już sobie na to pozwolić. My kupujemy Fresubin, ale najlepiej doradzić się na miejscu, wybór spory.
diunka

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: diunka »

W DOZie to mają duży wybór nutridrinków, dostosowane do schorzenia, są też w dobrych cenach. My kupujemy dla dziadka Diben- jest odpowiedni dla osób z cukrzycą.
Elegia

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: Elegia »

Dzięki Wam za ten wątek, akurat niedługo mam zaplanowany zabieg, będę musiała przez jakiś czas na diecie półpłynnej, więc pewnie nutridirnki się przydadzą. Na pewno kupię w dozie, bo faktycznie mają najlepsze ceny.
haliszka

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: haliszka »

W doz na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie nutridrinki, jest też spory wybór smaków i ceny bardzo w porządku. Warto zajrzeć do apteki DOZ stacjonarnie.
babuszka

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: babuszka »

W DOZ stacjonarnie nutridrinki wychodzą najtaniej, ja już nawet nie zaglądam nigdzie indziej, tam wiem, że zawsze kupię i w spoko cenie więc jestem bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ