kosmetyki recepturowe

Chcesz dodać post niezwiązany z kategoriami tematycznymi? Zrób to tutaj.
bernatka

kosmetyki recepturowe

Post autor: bernatka »

jak to jest z tymi kosmetykami recepturowymi?? Czy w każdej aptece można je zrobić? robiliście kiedyś? nie wiecie jak długo się czeka na realizację recepty na taki kosmetyk?
ewelinna

Re: kosmetyki recepturowe

Post autor: ewelinna »

Nie wiem czy w każdej na pewno w DOZ jest taka możliwość, ja tam kilka razy robiłam i zawsze produkt był juz na drugi dzień do odbioru, więc mega szybko a do tego tanio to wychodzi
karinnka

Re: kosmetyki recepturowe

Post autor: karinnka »

Na pewno nie wszystkie apteki mają odpowiednie zaplecze do wykonywania leków recepturowych, ale akurat w dozie nie miałam z tym nigdy żadnych problemów i bez problemu mi takie recepty realizowali
Mima

Re: kosmetyki recepturowe

Post autor: Mima »

Ja też chodzę z takimi receptami do DOZ, naprawdę bardzo sprawnie przygotowują leki. Zwykle daję do przygotowania maści, bo zauważyłam, że są tak samo skuteczne a taniej wychodzi.
malezja

Re: kosmetyki recepturowe

Post autor: malezja »

Zgadzam się, ja zwykle już na drugi dzień mam do odbioru w DOZie, a te robione leki są tańsze niż te, które oferują firmy farmaceutyczne więc cenowo wychodzi bardzo na plus.
niemoszka

Re: kosmetyki recepturowe

Post autor: niemoszka »

A jak długo czeka się na wyrobienie takich leków? Jakie leki można wyrobić, czy jest to realizowane w każdej aptece Dbam o Zdrowie? Ceny faktycznie są atrakcyjne?
ODPOWIEDZ