Którego adwokata polecacie do rozwodu?

Chcesz dodać post niezwiązany z kategoriami tematycznymi? Zrób to tutaj.
Majka

Którego adwokata polecacie do rozwodu?

Post autor: Majka »

Cześć. Jestem przygotowana do zakończenia swojego blisko 3-letniego związku małżeńskiego. Zaczynam powoli rozglądać się za dobrym adwokatem. Mój mąż mnie zdradził, i myślę że nie jeden raz. W związku z tym nie mam o czym z nim rozmawiać i trzeba zakończyć związek by móc w przyszłości ułożyć sobie życie na nowo z kimś uczciwym. Proszę Was o każde namiary na dobrego adwokata, który pozwoli mi szybko i bezproblemowo rozwiązać małżeństwo przed sądem. Ceny nie grają roli. Potrzebuję kogoś skutecznego.
Benjamin

Re: Którego adwokata polecacie do rozwodu?

Post autor: Benjamin »

Współczuję Ci. To zawsze jest trudna decyzja.... Jeżeli chodzi Ci o kancelarię, która może w sposób kompleksowy pomóc w rozwodzie to polecam Ci https://www.prawnikjaworzno.pl/. Sam kiedy miałem podobną sytuację i szukałem kogoś z polecenia, to właśnie ta kancelaria została mi polecona. Nie żałuję tej decyzji. Zadziałali na tyle skutecznie, że rozprawa rozwodowa trwała niecałe 15 minut. Więcej się nadenerwowałem niż powinienem :) Takich prawników potrzebujesz. Skontaktuj się z nimi śmiało, na pewno Ci pomogą!
Michalina

Re: Którego adwokata polecacie do rozwodu?

Post autor: Michalina »

A miałaś ślub kościelny? Jak tak to pewnie przyda Ci się także namiar na kancelarię prawa kanonicznego, która pomoże Ci unieważnić małżeństwo kościelne (o ile oczywiście istnieją ku temu jakiekolwiek przesłanki). Z mojego doświadczenia mogę polecić Ci kancelarię kanoniczną adwokat Wojdała: https://kancelariawojdala.pl/. Pani adwokat jest profesjonalistką w tych sprawach. Cierpliwie odpowiadała na tysiące moich pytań zanim podpisałam z nią umowę. Zajęła się moją sprawą od razu i w sposób kompleksowy, doprowadzając do szczęśliwego finału.
Adamekk

Re: Którego adwokata polecacie do rozwodu?

Post autor: Adamekk »

Do rozwodu najlepiej adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym i właśnie w sprawach rozwodowych. Szczególnie jeśli w grę wchodzi nowy związek w trakcie rozwodu.
ODPOWIEDZ