Przeprowadzki

Chcesz dodać post niezwiązany z kategoriami tematycznymi? Zrób to tutaj.
Awatar użytkownika
Samara-66
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 0:02

Przeprowadzki

Post autor: Samara-66 »

Kochani! Czy używaliście może takich kartonów do przeprowadzki: https://strefapakowania24.pl/pl/c/Kartony-do-przeprowadzki/22 ? Muszę jakoś spakować swoje rzeczy i nie bardzo wiem, jak to zrobić, żeby jak najmniej problemów sobie narobić. Bardzo się stresuje tą przeprowadzką, ale jestem też bardzo podekscytowana. A Wy lubicie przeprowadzki, czy raczej staracie się ich unikać jak ognia?

nasiona ganja
migo

Re: Przeprowadzki

Post autor: migo »

............................ hej !!!!!!! ...............a kogo teraz polecilibyście do przeprowadzki? coś się zmieniło ? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
fifka

Re: Przeprowadzki

Post autor: fifka »

Mogę znaną warszawską firmę polecić ale tu było pytanie też o kartony do przeprowadzki więc radzę je zamawiać w sprawdzonych sklepach takich jak na przykład Pakolandia bo wtedy masz pewność że będą solidne
diamencik

Re: Przeprowadzki

Post autor: diamencik »

Jak zmieniać swoje życie, to diametralnie, prawda? I ja uważam, że to nie jest wcale złym posunięciem, a dodatkowo także zastanawiam się, jak można zorganizować coś takiego jak przeprowadzki lublin warszawa . Czekam na informację, to jest dla nas naprawdę ważne. Co powiecie?
ODPOWIEDZ