Reklama firmy

Chcesz dodać post niezwiązany z kategoriami tematycznymi? Zrób to tutaj.
mavile

Reklama firmy

Post autor: mavile »

Cina pisze: ↑31 paź 2021, 0:15 Proszę o szczerą opinie - rozszerzam swoją działalność o sprzedaż chust i bandan z indywidualnym projektem zamawawiającego. Wiem, że to również pomocny gadżet przy covid19, aby zasłonić twarz. Czy Waszym zdaniem warto rozporomować indywidualne znakowanie poprzez rozdanie chust za darmo z logo mojej firmy?
To jakoś tam może pomóc, ale moim zdaniem najlepiej zadaniem zajmie się odpowiedni specjalista. Wcale nie trzeba szukać specjalnie, wiem, nawet, że ta agencja reklamowa Lubin https://www.raval.pl/ może pomóc. Nie, żebym nie wierzyła w to, że się uda z tymi reklamówkami, ale jednak co fachowiec, to fachowiec.
żabka

Re: Reklama firmy

Post autor: żabka »

Ciężko sobie obecnie wyobrazić dobrze prosperującą firmę, która się nie reklamuje w żaden sposób. Nie wspomnę już o firmie, która dopiero stawia na rynku swojej pierwsze kroki. Obecnie konkurencja jest tak ogromna, że trzeba zadbać o swoją widoczność. Szczególnie ważna w mojej opinii oczywiście jest reklama w sieci. Chociażby z tego materiału poradnikowego https://piotrpolok.pl/marketing-interne ... nwestowac/ można dowiedzieć się sporo na ten temat. Taka wiedza zdecydowanie może się przydać.
Kalaa

Re: Reklama firmy

Post autor: Kalaa »

Jakie wskaźniki w Google Ads warto monitorować? Czy może mi doradzić też w tej kwestii? Na co powinno się zwrócić uwagę? Jak czytać poszczególne parametry i o czym będą one świadczyć? Dzięki za pomoc, bo ja to nie bardzo wiem o takich rzeczach...
kwiateek

Re: Reklama firmy

Post autor: kwiateek »

Niestety, ale strony www czasem nawalają i dlatego warto sobie to wszystko ogarnąć. Na pewno trzeba wiedzieć, że jest coś takiego jak przekierowanie 301 – czym jest i jak działa dowiecie się na przykład w sieci. Może to nieźle namącić, dlatego sobie to wszystko po prostu ogarnijcie i jakoś to będzie. Pamiętajcie, że strona www to podstawa skarbki.
StefanX

Re: Reklama firmy

Post autor: StefanX »

Tutaj https://siostrymarketingu.pl/kampanie-d ... strategie/ znajdziecie ciekawie napisany artykuł na temat kampanii digitalowych skierowanych do osób generacji Z. Czasy się zmieniają więc i formy reklamy muszą za nimi nadażyć. Szczególnie, że konkurencja nie śpi ;) Trzeba działać!
ogodi

Re: Reklama firmy

Post autor: ogodi »

Można powiedzieć, że sporo osób ma problem z budowaniem własnego wizerunku, ale firma to podstawa i dlatego warto po prostu pomyśleć o tym, jakie mam możliwości. Może też powiemy o tym, że ustawa reklamowa sporo zmieniła. Naprawdę, tak jest.
ODPOWIEDZ