Samochód elektryczny?

Chcesz dodać post niezwiązany z kategoriami tematycznymi? Zrób to tutaj.
Awatar użytkownika
bożan-70
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2023, 12:57

Samochód elektryczny?

Post autor: bożan-70 »

Jakie jest Wasze zdanie na temat samochodów elektrycznych? Pytam nie bez powodu, po prostu zastanawiam się coraz częściej czy lepiej kupić hybrydę czy może już lepiej w tym momencie zainwestować w samochód w stu procentach zasilany elektrycznie? Biję się z myślami. Tym bardziej, że ładowarki do samochodów elektrycznych to chyba nie jest jeszcze codzienność.

fajna impreza urodzinowa
kinga

Re: Samochód elektryczny?

Post autor: kinga »

Nie są jeszcze na tyle popularne, mało jest ładowarek w miastach, a w szczególności na trasie no i to trochę utrudnia. są też strasznie drogie. zastanawiam się jak to wygląda z agregatami w takich autach? tego typu są: firmax.com.pl ?
master

Re: Samochód elektryczny?

Post autor: master »

Może to się niebawem zmieni bo jest już polska marka ładowarek lenergizee, to firma znana w branży elektrycznej więc znają się na tym doskonale i wiedzą czego oczekują użytkownicy takich stacji ładowania

google earth ocean
Franio81

Re: Samochód elektryczny?

Post autor: Franio81 »

Poszukuję solidnego mechanika samochodowego https://wrzuc.info/artykuly/mechanik-sa ... drychowie/ w naszym mieście. Ktoś poleca jakieś warsztaty, gdzie można liczyć na profesjonalną obsługę i uczciwe ceny napraw? Dzielcie się swoimi rekomendacjami!
luna88

Re: Samochód elektryczny?

Post autor: luna88 »

To już wszystko zależy od was, bo moda i koncepcje w tym kierunku co rusz to się zmieniają. A czy lubicie przerabiać swój samochód, dodawać coś z urozmaiceń? Ja właśnie chcę kupić akcesoria audio, materiały obiciowe w sklepie CentrumAudio.pl i planuję wykonać sobie solidny system dźwiękowy.
Ikarus

Re: Samochód elektryczny?

Post autor: Ikarus »

Dla kolekcjonerów, renowacja Volkswagen Thing może być interesującą inwestycją, która z biegiem lat zyskuje na wartości. Pełne zrozumienie procesu i dostępnych źródeł, jak https://24tp.pl/n/115958 umożliwia efektywniejsze zarządzanie projektem renowacyjnym. W każdym razie warto się z tym materiałem zapoznać.
ODPOWIEDZ