gadżety reklamowe

Rozmowy na temat życia codziennego, wymienianie się doświadczeniami, radami i wskazówkami. Pisz, o czym tylko chcesz.
Awatar użytkownika
Morzana_62
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2022, 18:34

gadżety reklamowe

Post autor: Morzana_62 »

Potrzebuję zamówić jakieś gadżety reklamowe do nowej firmy. Na co najlepiej postawić Wydaje mi się że kubki są takie najbardziej optymalne i najfajniejsze. Klienci chyba lubią dostać taki gadżet? Przynajmniej ja zawsze lubiłam. Co innego można byłoby wybrać? Breloczków już chyba nikt nie używa - teraz modny jest minimalizm. Możecie coś mi podpowiedzieć w tej kwestii?
Mikołaj

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Mikołaj »

Promocja marki w sezonie zimowym może być wyzwaniem, jednak termosy reklamowe są tu idealnym rozwiązaniem. Są one nie tylko przydatne w chłodne dni, ale również oferują długotrwałą ekspozycję marki. Na stronie https://www.tugazeta.pl/1,termosy-rekla ... 55119.html możesz znaleźć więcej informacji o tym, jak efektywnie wykorzystać termosy w działaniach marketingowych.
Śliski

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Śliski »

Długopisy papierowe z logo firmy nie tylko zmniejszają negatywny wpływ na środowisko przez redukcję plastiku, ale również oferują trwałe i estetycznie przyjemne rozwiązanie reklamowe. Ich naturalny wygląd może być doskonałym uzupełnieniem wizerunku firmy promującej ekologiczne wartości. Jest to sposób na pokazanie, że firma nie tylko mówi o ekologii, ale również wprowadza konkretne rozwiązania. Artykuł dostępny pod adresem https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... irmy,14681 dostarcza więcej informacji na temat ich produkcji i zastosowania.
arsena205

Re: gadżety reklamowe

Post autor: arsena205 »

Jestem osobą, która od czasu do czasu dodaje “coś” co swojego biznesu i nie waha się w to po prostu iść dalej. Stąd zastanawiam się nad tym, co zrobić i jakie mieć możliwości, jeśli okaże się, że potrzebuję gadżetów reklamowych. Znajomy mi zasugerował rękawice medyczne z nadrukiem , ale nie wiem… Jakie macie wskazówki? Co sądzicie?
lidkaa

Re: gadżety reklamowe

Post autor: lidkaa »

A zobaczcie sobie oferty, jakie ma przygotowane firma Antare. U
nich możecie zamówić sobie najróżniejsze artykuły reklamowe,tkaniny do podświetleń i inne produkty. Myślę, że jak chodzi o reklamę lokalną, to tam znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.
ODPOWIEDZ