wakacje w Bieszczadach

Rozmowy na temat życia codziennego, wymienianie się doświadczeniami, radami i wskazówkami. Pisz, o czym tylko chcesz.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2022, 3:46

wakacje w Bieszczadach

Post autor: Eliza »

Zupełnie nie mam pomysłu gdzie wyjechać w tym roku na urlop. Myślę raczej o wakacjach w kraju, ale nie wiem gdzie chciałabym jechać. Wolę spędzać urlop aktywnie, więc nie planuję jechać prażyć się nad morzem. Ale nie wiem czy góry, czy może jakiś inny region na przykład Mazury. A może wakacje w Bieszczadach to jest to? Są tam góry, jest i jezioro. Co o tym myślicie?
barry

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: barry »

W sumie Bieszczady to dla nas wyjątkowa sprawa i na pewno tam pojedziemy, ale na razie jakieś jeziorko, winko, pomosty stalowe i po problemie. Moim zdaniem to coś sensownego i jestem pewna, że wiele miejsc jest w coś takiego wyposażonych. Mam nadzieję, że to rozumiecie.
lonka

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: lonka »

Chcemy się wybrać ze znajomymi w Bieszczady, dlatego rozglądam się za dużym vanem który nas pomieści, mam na myśli oczywiście wynajem, czytam tu https://nowawarszawa.pl/promobaner/samo ... warszawie/ jak wynająć sobie samochód w Warszawie, żeby najwygodniej dotrzeć na miejsce całą ekipą
wakacjki

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: wakacjki »

Jak Wam się wydaje, czy kartka świąteczna ze zdjęciem to dobry rodzaj pamiątki? Z podróży na przykład w WIELKANOC ? Nie myślałam o tym wcześniej, a może to błąd ?
ODPOWIEDZ