Wyjazd na majówkę

Rozmowy na temat życia codziennego, wymienianie się doświadczeniami, radami i wskazówkami. Pisz, o czym tylko chcesz.
Awatar użytkownika
eunika1990
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2022, 18:19

Wyjazd na majówkę

Post autor: eunika1990 »

Na pewno macie już jakieś plany na wyjazdy majówkowe, ja mam totalną pustkę w głowie i tak naprawdę nie wiem gdzie moglibyśmy się wybrać. Tym bardziej, że tak nam spasowała w tym roku ta majówka, że można pojechać gdzieś na dłużej, a nie tylko na kilka dni, więc tak naprawdę nie zamykamy się na Polskę:) Panuję kupić sprzęt biwakowy i zabrać ze sobą :)
myszaa

Re: Wyjazd na majówkę

Post autor: myszaa »

Niestety nie miałam jak się wybrać bo zepsuło mi się auto ale wiem już następnym razem zdecyduję się na wynajem, czytam tu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -czy-warto że to jak najbardziej możliwe i opłacalne
wodna12

Re: Wyjazd na majówkę

Post autor: wodna12 »

Ja mam nadzieję, ze w tym roku pogoda na majówkę dopisze i będę mogła udać się na kilkudniowy spływ kajakowy. Dostałam na święta kajak dmuchany i już nie mogę się doczekać spływu :D
dallana

Re: Wyjazd na majówkę

Post autor: dallana »

Wyjeżdżam w podróż zagraniczną na około 3 tygodnie i będę dojeżdżała autem na lotnisko. Zastanawiam się więc, co z nim zrobić, jak zabezpieczyć, żeby na pewno wszystko odpowiednio funkcjonowało i żebym nie miała problemów z jego uszkodzeniami. Czy parking lotnisko modlin polecacie?
ODPOWIEDZ