Zdrowa dieta

Rozmowy na temat życia codziennego, wymienianie się doświadczeniami, radami i wskazówkami. Pisz, o czym tylko chcesz.
Awatar użytkownika
Ryta1960
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2021, 0:04

Zdrowa dieta

Post autor: Ryta1960 »

Jak udaje się wam utrzymywać zdrową dietę? Ja kiedyś nie mogłam poradzić sobie z podjadaniem i stwierdziłam, że w takich momentach będę jeść bakalie niesiarkowane. To chyba znacznie lepsze rozwiązanie niż jedzenie cukierków i batoników, prawda?
dżejdżej

Re: Zdrowa dieta

Post autor: dżejdżej »

A dieta pudełkowa Gdańsk nie interesowałaby? Moim zdaniem warto wziąć ją pod uwagę, ponieważ ona zawsze jest dobrze zbilansowana i zdrowa. Ja sama teraz chcę przejść na taką dietę, ponieważ ostatnio doszłam do wniosku, że czas najwyższy zadbać o siebie, A sama jakoś nie mam pomysłu na dietetyczne gotowanie itd.
dżastii

Re: Zdrowa dieta

Post autor: dżastii »

W tym względzie mam nadzieję, że uda mi się coś porobić, coś ogarnąć, co pozwala nam na to, by jednak jeść zdrowiej. Nawet taki https://www.mg12.pl/kwasek-cytrynowy/ kwasek cytrynowy zawiera jakieś śladowe ilości witamin, które w okresie przeziębień są na przykład bardzo dobre. Mam nadzieję, że się na tym skupiacie i że będziecie mocno sobie zmieniali dietę, dla zdrowia.
alice89

Re: Zdrowa dieta

Post autor: alice89 »

A mnie interesuje- jak powinna wyglądać zdrowa dieta przy niedoczynności tarczycy ? Czy możecie mnie nakierować, jak przygotowywać sobie posiłki? Chyba, że znacie jakiś sprawdzony catering dietetyczny, który oferuje takie gotowe posiłki, to już w ogóle byłoby super....
strret

Re: Zdrowa dieta

Post autor: strret »

Ja to mam problem z tym, co robić, bo jednak nie lubię kawy, a mam powiedziane, że zielona kawa może pomóc na odchudzanie. Tu https://biohackuj.pl/czy-kawa-jest-zdrowa/ czytałam o niej, chętnie poznam opinie. Jakie macie wskazówki, informacje? Jak Wam się sprawdza?
supermodell

Re: Zdrowa dieta

Post autor: supermodell »

Jeśli ja mogę sobie coś powiedzieć, to na pewno tyle, że po prostu mamy czas na działania i na sukces, bo bez tego nie da się po prostu czegokolwiek osiągnąć. Każdy z nas ma swoje własne problemy i ja uważam, że naprawdę na wszystko przychodzi czas. Takie https://jogalifestyle.com/kalkulator-wyciskania/ podpowiedzi mogą nam pomóc, wiem to.
weronka

Re: Zdrowa dieta

Post autor: weronka »

Zdrowe odżywianie nie musi być nudne. Kuchnia śródziemnomorska może zapewnić aromatyczne i pożywne posiłki, które są równie smaczne, co dobre dla zdrowia. Od oliwy z oliwek po oliwki, na stronie https://www.idelikatesy24.pl/ można znaleźć szeroki wybór produktów z regionu śródziemnomorskiego, które pomogą uczynić posiłki zdrowszymi i bardziej interesującymi.
ODPOWIEDZ