Klinika Stomatologiczna Wejherowo

Poznałeś ostatnio jakąś firmę i chcesz o niej coś napisać? W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię.
Zadowolony Pacjent

Klinika Stomatologiczna Wejherowo

Post autor: Zadowolony Pacjent »

Dzień dobry! Jak nazwa wskazuje jestem zadowolonym pacjentem i przyszedłem napisać kilka słów o świetnej klinice stomatologicznej jaką jest https://verdeclinic.pl/dentysta-wejherowo/.

Po pierwsze jakość, jakość i jeszcze raz jakość! Niewielu z nas trafiło tak naprawdę do dobrego stomatologa. Jeszcze mniej osób miało okazję na wizytę u bardzo dobrego dentysty. A kto miał okazję być u wybitnego? Chyba tylko ja :lol: bo uważam, że Verde Clinic jest WYBITNYM gabinetem.

Co mam na myśli pisząc jakość? Musicie sami się przekonać. Najprościej rzecz ujmując, zabiegi, które wydawały Wam się przeprowadzone jak to u dentysty (czasem coś ukuje, mocniej zaboli, czasem trzeba poprawiać) okażą się po prostu nieprzyjemne! Kiedy do naszego ciała nie docierają żadne bodźce jesteście baaaardzo zdziwieni w fotelu i zastanawiacie się czemu inne gabinety tego nie potrafią.

Po drugie cena! Hej wydawać by się mogło, że stomatologia jest okrutnie droga. Może i tak jest ale trzeba patrzeć na to z innej perspektywy! Kiedy trafiasz do gabinetu gdzie leczenie wykonywane jest na najwyższym poziomie to Twoja następna wizyta na tak poważne leczenie będzie kiedy? W Verde na pewno nie za rok ani za dwa ani nawet za pięć. Każde zabieg wykonany w ich gabinecie WYLECZYŁ problem i sprawił, że nigdy nie wrócił! Nie to co inne miejsca, do których musisz wracać i co rusz zostawiać ciężko zarobione pieniądze.

Po trzecie komfort psychiczny pacjenta. Nikt ale to absolutnie nikt nie da po sobie poznać co tak naprawdę myśli na temat stanu jamy ustnej pacjenta. Celem kliniki jest leczyć i robią to naprawdę świetnie. Kiedy zaniedbamy jamę ustną oczywiście, że jest nam wstyd! Ale to nie powód do tego, aby lekarz ten wstyd pogłębiał i zraził do siebie mało trafnym komentarzem.

Reasumując moja ocena 10/10 i oby się to nigdy nie zmieniło!
polaa

Re: Klinika Stomatologiczna Wejherowo

Post autor: polaa »

Skoro poszukujecie sprawdzonego, bezpiecznego miejsca do leczenia ząbków, to warto zwrócić uwagę na klinikę https://www.qclinic.pl/kontakt/ . Moja znajoma ostatnio korzystała z ich usług i jest mega zadowolona. Ponoć są profesjonalni i dokładnie leczą ząbki.
ODPOWIEDZ