Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Poznałeś ostatnio jakąś firmę i chcesz o niej coś napisać? W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię.
Wenancjusz

Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Post autor: Wenancjusz »

Hej! Czy wiecie jak pracuje się w firmie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot? Macie jakieś doswiadczenia?

jaka wit c najlepsza
matija

Re: Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Post autor: matija »

A czy kojarzycie firmę https://k2projekt.com/uslugi/projekty-k ... lbetowych/ ? Ta pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy właśnie im nie zlecić przykładowo projekty konstrukcji żelbetowych, stalowych? Miałabym do wykonania halę magazynową i zależy mi na jak najlepszej współpracy.
jagna

Re: Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Post autor: jagna »

Każdy przedsiębiorca sprzedający swój towar doskonale wie, że raz na jakiś czas konieczna jest inwentaryzacja stanów i wtedy zaczyna się gorący okres liczenia wszystkiego, co mamy. Co, jeśli powiem wam, że http://ejko.com.pl/ nie tylko zapewnia profesjonalne magazynowanie, ale także jest w stanie wykonać inwentaryzację za nas?
Bdyzim

Re: Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Post autor: Bdyzim »

Brodnica Online to dynamiczny serwis informacyjny, będący niezbędnym źródłem lokalnych wiadomości dla mieszkańców Brodnicy i okolic. Nasza platforma dostarcza bieżące informacje o wydarzeniach społecznych, kulturalnych, sportowych i gospodarczych, umożliwiając szybki dostęp do istotnych treści. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z życiem miasta, dzięki aktualnym artykułom, relacjom z wydarzeń i ciekawostkom, które kształtują lokalną społeczność. Brodnica Online - Twoje okno na świat wydarzeń w regionie.
mattalinka

Re: Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Post autor: mattalinka »

Jak działa psycholog w biznesie i co jest w jego jurysdykcji ? Myślimy nad wprowadzeniem takich usług u nas w firmie i mam świadomość, że bez tego nie uda nam się powiedzieć, że jesteśmy firmą dla wszystkich. Może czas będzie po naszej stronie? I coś w tym obszarze będziemy wiedzieli?
trombiavoila

Re: Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Post autor: trombiavoila »

Jak działa sprzęt cisco i czy naprawdę porządnie zabezpiecza komputer? W jednej z firm, w której pracowałam, kiedyś z niego korzystano, dlatego zastanawiam się, jak to ma wyglądać, na czym powinnam się skupić, wykorzystując tego rodzaju narzędzia. Czekam na pomysły.
kokiecinaa88

Re: Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Post autor: kokiecinaa88 »

Moja firma rozwija się powoli, ale cały czas do przodu. Uważam, że to co szalone i po diable, może szybko się zakończyć. Stąd zerkam sobie na stronę https://netselekt.pl/drukarki-etykiet-sato , żeby pomyśleć nad etykietami. Firma Sato ma podobno bardzo dobre produkty, czy myślicie o tym odpowiednio? Co wy sądzicie o tym?
Waran

Re: Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Post autor: Waran »

Działalność nierejestrowana może również obejmować organizowanie małych warsztatów czy kursów, na przykład z rękodzieła, gotowania czy języków obcych. Jest to doskonała forma dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami. Więcej pomysłów i porad znajdziesz tutaj https://www.extra-plonsk.pl/co-mozna-of ... -przyklady i pamiętaj jednak, że takie działania nie mogą przerodzić się w regularną działalność edukacyjną.
confuse88

Re: Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Post autor: confuse88 »

Cześć, które klimatyzatory split do firmy 25-osobowej polecacie? Nie mogę się sama w tym zorientować, dlatego Was proszę. Każda wskazówka będzie na wagę złota, taka jest prawda. Liczę na pomoc od Was. Mam nadzieję, że mi pomożecie.
kolejamala

Re: Opinie Jap Biznes Sp. z o.o. Sopot

Post autor: kolejamala »

Mając firmę, warto poszerzać swoje możliwości, wiem jednak, że nie każdy zna ku temu narzędzia, więc z nimi pomogę. A okazuje się, że ogólnie wizytówka Google może pomóc. Nie wiecie o tym? To czytajcie https://lindentaler.org/google-visitenk ... ternehmen/ , bo wiele na jej nieposiadaniu tracicie.
ODPOWIEDZ