Opinie o VIVE Biznes Sp. z o.o.

Poznałeś ostatnio jakąś firmę i chcesz o niej coś napisać? W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię.
Bogdał

Opinie o VIVE Biznes Sp. z o.o.

Post autor: Bogdał »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy...
alisss55

Re: Opinie o VIVE Biznes Sp. z o.o.

Post autor: alisss55 »

U mnie najwięcej problemów dotyczy wniosków o prąd i inne tego rodzaju elementy. No i ja myślę, że będzie to konieczne, by jednak sprawdzić, jak wygląda i gdzie się w sumie składa wniosek o tańszy prąd . Nie mogę powiedzieć, że nie myślałam o tym wcześniej, ale naprawdę, to mnie wykańcza. I jak już, to jestem pewna, że będę to mogła rozwinąć.
vovo

Re: Opinie o VIVE Biznes Sp. z o.o.

Post autor: vovo »

Pod wieloma względami mam czasem dość problemów z działalnością, ale i bez niej nie będę w stanie ruszyć do przodu. Dlatego mam nadzieję, że mimo wszystko jakoś to rozwiążemy. Wiecie, podobno pomocna może się okazać restrukturyzacja i jej przykłady i dlatego na tym się skupiam. Ciekawią mnie Wasze spostrzeżenia na ten temat.
coalaa

Re: Opinie o VIVE Biznes Sp. z o.o.

Post autor: coalaa »

Wiecie, że mówca motywacyjny w firmie mocno się przydaje? Naprawdę, mam nadzieję, że uda mi się to jakoś rozwinąć, niemniej jednak pod wieloma względami sprawdzam sobie, jak to ma wyglądać. I jak na razie, to jednak powiem Wam, że nie do końca zdaję sobie sprawę z tego, co zrobić. Dajcie znać, co wiecie i jak to ma wyglądać.
veraversa

Re: Opinie o VIVE Biznes Sp. z o.o.

Post autor: veraversa »

Jak Wam się wydaje, czy warto ogólnie do firmy postawić na klimatyzację przenośną, czy jednak mimo wszystkko na klimatyzator split? Dla mnie to jest największym problemem, żeby to jakoś ogarnąć. I jak coś, to po prostu będę się opierać na tym, co mi powiecie, bo sama nie do końca wiem, co kupić.
ODPOWIEDZ