panele fotowoltaiczne

Poznałeś ostatnio jakąś firmę i chcesz o niej coś napisać? W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię.
Awatar użytkownika
Modest61
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2021, 17:34

panele fotowoltaiczne

Post autor: Modest61 »

U kogo zamawiacie takie rzeczy jak folie grzewcze, panele fotowoltaiczne i tym podobne rozwiązania? Znacie może firmę: http://solar.pl ? Mają całkiem fajną ofertę, dużo produktów w katalogach i obietnicę szybkiej dostawy.
skomt

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: skomt »

Fotowoltaika to coś, na czym nam bardzo zależało. Wszystko udało nam się z nią załatwić w zeszłym roku, juz jest odebrana i działa ponad 6 miesięcy, działa niezawodnie. Jesteśmy z niej zadowoleni, bo faktycznie produkuje dużo energii elektrycznej. Za jej projekt, dopasowanie do naszego zapotrzebowania, no i sam montaż odpowiada firma Passive Energy https://www.passiveenergy.pl/oferta/fotowoltaika w miejscowości Lipie. Oni znają się na tej technologii, ze wszystkim poradzili sobie bez problemu, rzetelnie, w dobrej cenie, polecam.

bramka obrotowa cena
AleksandraArci

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: AleksandraArci »

A czy korzystaliście może z oferty hurtownia fotowoltaiczna Rybnik? Przyznam szczerze, że znalazłam ich przez przypadek. No mąż był bardzo sceptyczny, ale powstanowiłam napisać. Okazało się, że ta hurtownia fotowoltaiczna, projektuje instalacje, po czym dobiera odpowiedni sprzęt oraz osprzęt i poleca firmę monterską. Zamówiliśmy u nich takie rozwiązanie. jesteśmy bardzo zadowoleni. Generalnie projekt wraz z wypisaniem całego sprzętu dostaliśmy bardzo szybko potem zamówienie i wysyłka. Montaż na własną rękę. Rozwiązanie dużo tańsze niż oferują przeciętne firmy monterskie.

ołówek akwarelowy
ODPOWIEDZ