Czy inwestycja jest istotna?

Wątek bez tabu. Rozmawiamy na temat wrażliwych spraw, radzimy się w skomplikowanych kwestiach. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
Simon

Czy inwestycja jest istotna?

Post autor: Simon »

Dzień dobry wszystkim, od dawna widziałem w różnych miejscach dyskusje, reklamy i inne rzeczy związane z tematem inwestycji, ale teraz są pieniądze, ale znowu jest jeszcze więcej reklam i wydaje mi się, że to wszystko nie ma już znaczenia , czy uważasz, że nadal możesz zarabiać na inwestycjach i jakie są większe szanse na zarobienie pieniędzy daj radę? Zagłębiałem się w obligacje, akcje, fundusze, kryptowaluty i tak dalej, kwota nie jest duża, opcje takie jak nieruchomości nie są odpowiednie.
StivkaM

Re: Czy inwestycja jest istotna?

Post autor: StivkaM »

Witam wszystkich, drodzy przyjaciele, wszystkie informacje o giełdach możecie zobaczyć na stronie https://pl.cryptonisation.com/category/gieldy/ projektu Cryptonization, wiele artykułów jest tutaj oferowanych, można znaleźć informacje jak wybrać odpowiednią giełdę kryptowalut w 2022 roku, zobaczyć ich recenzje, a także poradniki i przewodniki dotyczące rejestrowania transakcji i recenzji od prawdziwych użytkowników na temat tego, co i jak handlować na tych platformach i wiele więcej
aliiss

Re: Czy inwestycja jest istotna?

Post autor: aliiss »

Waluty są dla mnie czymś nowym, inwestowanie w nie tak samo, dlatego mam nadzieję, że mimo wszystko jakoś to rozwiążemy. Czytam na razie tego rodzaju https://bif24.pl/inwestycje/inwestycja- ... wa-walute/ poradnik i nie umiem sobie tego powiązać. Co wy na to?
ODPOWIEDZ