Jak rzucić papierosy??

Wątek bez tabu. Rozmawiamy na temat wrażliwych spraw, radzimy się w skomplikowanych kwestiach. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
Awatar użytkownika
wirginiusz-65
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2021, 12:15

Jak rzucić papierosy??

Post autor: wirginiusz-65 »

Witam,
Powiecie że temat oklepany, ale cóż... Borykam się z nim od lat i próbowałem już wszystkich, naprawdę wszystkich tradycyjnych metod. Na innych działają, na mnie - nie. Zawsze jakoś się złamię i sięgnę po papierosa. A dodajmy - nie mam jakiejś stresującej pracy. Ostatnio znajomy poddał mi taki temat: biorezonans terapia antynikotynowa. Czy ktoś tego próbował i wie, czy działa?
Gość

Re: Jak rzucić papierosy??

Post autor: Gość »

Rzucenie palenia papierosów może być trudnym wyzwaniem, ale współpraca z psychologiem może być bardzo pomocna. Psycholog może pomóc Ci zidentyfikować emocje związane z paleniem papierosów i znaleźć zdrowsze sposoby radzenia sobie z nimi. Wsparcie emocjonalne może być kluczowe w trudnych momentach, gdy pojawia się pokusa sięgnięcia po papierosa. Hej, Jeśli szukasz psychologa lub psychoterapeuty online to polecam Ci sprawdzić informacje o dostępnych specjalistach na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/Obecnie większość gabinetów oferuje usługi zarówno w tradycyjnej stacjonarnej formie jak i online.
ODPOWIEDZ