Apteka dobra i tania

Zakupy stacjonarne i internetowe, a do tego promocje, wyprzedaże i rabaty. Masz swój ulubiony sklep? Opowiedz nam o nim!
karinnka

Apteka dobra i tania

Post autor: karinnka »

Jaka apteka jest Waszym zdaniem dobra i tania? Chodzi mi o dostępność produktów, ewentualne zamienniki, no i oczywiście o konkurencyjne ceny. Wszystko wszędzie drożeje, pora poszukać oszczędności gdzie się da
Elen

Re: Apteka dobra i tania

Post autor: Elen »

Z tego co widzę to doz ma jeszcze dobre ceny, bo niestety wszędzie naokoło to już podwyżki porobili. Ja kupuję w doz i jestem zadowolona, więc na pewno polecam tam kupować. Zaopatrzenie też mają bardzo dobre, zawsze dostanę to, czego potrzebuję.
giszka

Re: Apteka dobra i tania

Post autor: giszka »

Też złapałam się ostatnio na tym, że w DOZie nie podnieśli cen, odkupiłam siebie, rodziców i dziadków, mają tam naprawdę dobre ceny na leki na receptę i na suplementy.
Fala

Re: Apteka dobra i tania

Post autor: Fala »

To prawda, w dozie mają naprawdę rozsądne ceny. Ja tam kupuję od dawna regularnie, bo po operacji biorę leki na stałe, kupuję je zawsze w dozie, bo tam mają najlepsze ceny
wiórka

Re: Apteka dobra i tania

Post autor: wiórka »

Warto cały czas zaglądać do DOZu, mają świetne ceny, nic nie drożeje, kupuję u nich swoje leki na receptę, poleciłam też rodzicom bo maja sporo leków więc warto kupić taniej.
Liska

Re: Apteka dobra i tania

Post autor: Liska »

Też już od jakiegoś czasu leki kupuję właśnie tylko w dozie, wiecie, że dla mnie to było ogromne zaskoczenie, że stacjonarnie można naprawdę tak niedrogo kupic leki? pewnie u Was było podobnie.
malina

Re: Apteka dobra i tania

Post autor: malina »

Wiesz, ja jakiś czas temu jeszcze kupowałam gdzie popadnie, bo myślałam, że ceny są wszędzie podobne, ale jednak ciągłe podwyżki zmusiły mnie do zgłębienia tematu i faktycznie DOZ ma póki co najlepszą ofertę.
ODPOWIEDZ