Apteka online

Zakupy stacjonarne i internetowe, a do tego promocje, wyprzedaże i rabaty. Masz swój ulubiony sklep? Opowiedz nam o nim!
Awatar użytkownika
Luborada-97
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2021, 2:49

Apteka online

Post autor: Luborada-97 »

Jaką aptekę online możecie polecić? Bardzo zależy mi żeby to była w miarę tania apteka, tak żeby zapłacić trochę mniej za te leki za które mam pełną płatność. Póki co, to wydaję naprawdę bardzo dużo w każdym miesiącu i powoli zaczyna brakować mi na inne potrzeby. Liczę że dacie mi namiary na taką aptekę, w której będę w stanie odrobinę zaoszczędzić. Może ma jakieś ciekawe promocje na wyroby medyczne? Polecicie coś?
polina

Re: Apteka online

Post autor: polina »

dobre ceny mają także apteki stacjonarne, ja kupuję w DOZ, mają duży asortyment, dobre ceny, z aptek które mam w okolicy oni maja najlepsze ceny, więc można trochę zaoszczędzić
Lena

Re: Apteka online

Post autor: Lena »

Zdecydowanie najtaniej w doz, ja jestem w szoku jakie są podwyżki, dlatego póki co kupuję już tylko tam. Z tego co rozmawiałam ze znajomymi, to mają podobne spostrzeżenia.
halinka

Re: Apteka online

Post autor: halinka »

Masz rację DOZ stacjonarnie to najtańsza apteka teraz. Kupuję już tylko u nich, zawsze mają wszystko czego potrzebuję, dobrze doradzą i ceny niskie jak dawniej. ...
muszka

Re: Apteka online

Post autor: muszka »

Dokładnie, zwróćcie uwagę, że nawet leki na receptę mają dobre ceny w aptece dbam o zdrowie, oczywiście stacjonarnie. Ja nie lubię przepłacać więc tylko u nich wykuje swoje leki.
Mirra

Re: Apteka online

Post autor: Mirra »

Macie rację, porównałam sobie kilka aptek i doz ma najlepsze ceny póki co. Wcześniej nie byłam świadoma tego jakie są różnice, a naprawdę czasami są spore. Dzięki za polecenie apteki, będę tam na pewno częściej zaglądać.

drukowanie z tabletu samsung
olicka

Re: Apteka online

Post autor: olicka »

Też robiłam kiedyś takie porównanie i moje leki też najtaniej wyszły w aptece DOZ więc tylko u nich kupuje stacjonarnie, suplementy też mają w spoko cenach, nie ma co przepłacać.
sybilla

Re: Apteka online

Post autor: sybilla »

Jakoś niespecjalnie wiem, co mogę zrobić, żeby jakoś sobie pomóc, a dokładniej ciągle mam problemy z błoną śluzową nosa. Nawet czytałam błona śluzowa nosa co to jest i co może pomóc… Jakoś muszę to ogarnąć, ale jak, to po prostu nie mam zielonego pojęcia.
ODPOWIEDZ