apteka stacjonarna

Zakupy stacjonarne i internetowe, a do tego promocje, wyprzedaże i rabaty. Masz swój ulubiony sklep? Opowiedz nam o nim!
dsia

apteka stacjonarna

Post autor: dsia »

Drodzy jakie stacjonarne apteki maja najlepsze ceny? Rodzice przerażeni jak w ich aptece podrożalo i szukają czegoś tańszego, obiecalam pomóć poszukać więc będę wdzięczna za polecenia
Melania

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Melania »

Moim zdaniem obecnie najtaniej jest w dozie. Ja tez widzę wszędzie podwyżki, w sklepach, aptekach, rachunki w górę. Ale jak porównuję ceny to w dozie są jeszcze ok, akurat u nich nie zauważyłam żadnych większych podwyżek
Gość

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Gość »

Jestem tego samego zdania, doz ma obecnie najniższe ceny, gdzie indziej niestety spore podwyżki już porobili. Jak mam do kupienia jakieś leki czy suplementy to zaopatruję się tylko u nich.
dsia

Re: apteka stacjonarna

Post autor: dsia »

o to na pewno trzeba iść do DOZ skoro piszecie że taniej, na pewno im powiem żeby tam zajrzeli bo wiem że mieli niedługo iść po leki, szaleństwo z tymi cenami niestety
wisienka

Re: apteka stacjonarna

Post autor: wisienka »

Zdecydowanie warto, kupuję w DOZie regularnie, mają naprawdę dobre ceny i na leki i na suplementy, nie lubię przepłacać, nie lubię podwyżek, więc jak apteka to tylko DOZ.
kaamillla

Re: apteka stacjonarna

Post autor: kaamillla »

W DOZie cały czas ceny dobrze się trzymają, kupuję u nich już od dawna, ale nie ma podwyżek, więc ciągle do nich wracam, kupuje leki i suplementy dla całej rodziny
Arlet

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Arlet »

Takie samo odniosłam wrażenie, DOZ póki co ma najlepsze ceny, taniej nigdzie nie znalazłam moich leków czy suplementów, także trzymam się tej apteki. Swoją drogą czasami się zastanawiam skąd takie podwyżki gdzie indziej.
ODPOWIEDZ