mleko dla dziecka

Zakupy stacjonarne i internetowe, a do tego promocje, wyprzedaże i rabaty. Masz swój ulubiony sklep? Opowiedz nam o nim!
lawendda

mleko dla dziecka

Post autor: lawendda »

mamusie jakie mleko modyfikowane piją wasze maluszki? zastanawiam się które mleko najlepsze i które sprawdzi się u mojego dziecka.
Podobno bebilon jest bardzo dobry, gdzie kupujecie?

tynki ręczne czy maszynowe
netti

Re: mleko dla dziecka

Post autor: netti »

bebilon jest świetny, ja go dla swojej córeczki kupuję, konkretnie wersję profutura, wszystko jest w jak najlepszym porządku, fajne ceny na to mleko ma DOZ
eliska

Re: mleko dla dziecka

Post autor: eliska »

Zgadzam się, u nas też Bebilon super się sprawdza, córka bardzo dobrze toleruje i w sumie jej smakuje, nie szukamy już innego mleka, w DOZie kupuje bo mają najtaniej.
aniołka

Re: mleko dla dziecka

Post autor: aniołka »

A to cały czas w DOZie jest Bebilon na promocji? Miałam zamawiać online ale skoro można kupić stacjonarnie w aptece to może podjadę do DOZu i tam kupię w lepszej cenie.
netti

Re: mleko dla dziecka

Post autor: netti »

ja online nie zamawiałam, jak kończy mi sie mleko to idę stacjonarnie do dozu i kupuję, ceny mają korzystne i nie muszę się stresować że paczka mi nie przyjdzie na czas
marcysia

Re: mleko dla dziecka

Post autor: marcysia »

Mi też taka opcja kupowania stacjonarnie najbardziej pasuje, nie mam gdzie trzymać zapasów mleka, a DOZ mam pod ręką, kawałek od domu więc u nich kupuję stacjonarnie.
natalaa

Re: mleko dla dziecka

Post autor: natalaa »

Warto kupić mleka modyfikowane dla dzieci w sprawdzonych miejscach, takich jak Hello Smart. Bo chodzi tutaj o zdrowie naszego maluszka, a tam znajdziecie naprawdę mleka modyfikowane sprawdzonych producentów. Także warto się im przyjrzeć.
ODPOWIEDZ