najtańsze oświetlenie LED

Zakupy stacjonarne i internetowe, a do tego promocje, wyprzedaże i rabaty. Masz swój ulubiony sklep? Opowiedz nam o nim!
Awatar użytkownika
Tyberiusz-82
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2022, 2:13

najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Tyberiusz-82 »

Jaki dostawca, ma w tej chwili najtańsze oświetlenie LED? Bardzo zależy mi własnie na cenie, ale też nie chcę żeby to było coś, co nie będzie zdawało rezultatu. Więc jakość musi być ok, cena musi być niska, bajerów może nie być. Nawet nie powinno być. Szukam najprostszego, najbardziej podstawowego i najtańszego oświetlenia led. Dacie radę mi kogoś polecić?
dżejzzi

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: dżejzzi »

No to ja muszę wam powiedzieć, że ciekawe rozwiązania w ofercie ma firma Iluve.com. Chociażby zainteresowała mnie lampa philips zewnętrzna , którą można sterować tak jak ma się swoje upodobania. A więc można dopasować odpowiednią barwę oświetlenia, zapisywać swoje ustawienia itd.
cloe88

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: cloe88 »

Co do oświetlenia, to ja też jestem "za" . Takie oświetlenie jest naprawdę super, ponieważ jest efektywne, praktyczne i oszczędne. Jak chodzi o przykładowo taśmy led, to według mnie warto tutaj postawić na firmę akb-poland.com, ponieważ oni mają w tym zakresie sprawdzone produkty.
ODPOWIEDZ