Szambo

Zakupy stacjonarne i internetowe, a do tego promocje, wyprzedaże i rabaty. Masz swój ulubiony sklep? Opowiedz nam o nim!
xarelto

Szambo

Post autor: xarelto »

Witajcie, chcę założyć szambo, ale nie wiem do końca, jak to ma wyglądać. Jakie są koszty założenia, jak to wszystko wygląda? Na pewno warto sprawdzić pompy do szamba , bo to jest potrzebne do wyciągnięcia wody ze studni. No i w razie czego to uda mi się na pewno coś dobrać. Postaram się też skorzystać z doradztwa.
kamilde

Re: Szambo

Post autor: kamilde »

Z montażem to już nie pamiętam konkretów, bo dawno to było, ale podpowiem ci sprawdzoną firmę co do wywozu nieczystości. Jeśli o to chodzi to u mnie w 100 % sprawdza się firma Tran-Szam, działają w okolicy Kartuz i w obrębie całego województwa pomorskiego. Tu ci podsyłam ich stronę internetową: https://www.wywoznieczystosci.com.pl/of ... eczystosci Warto mieć do nich kontakt, bo można na nich polegać, są solidni, terminowi i rzetelni no i z cenami nie przesadzają.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Mariusz

Re: Szambo

Post autor: Mariusz »

Trzeba myśleć o ekologii, dobro środowiska to także dobro nas samych, warto zatem dbać o planetę. Dlatego jeśli chodzi o szambo to moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest szambo betonowe dwukomorowe, w drugiej komorze dzięki specjalnym bakteriom ścieki zostają oczyszczane i zamieniane w wodę, która z kolei może być odprowadzana do gruntu lub cieku wodnego. Szczegóły tu sobie znajdziecie: rhttps://www.szambobetonowe24.pl/szamba-betonowe-dwukomorowe U nas doskonale się to szambo sprawdza, jesteśmy z wyboru w 100 % zadowoleni.

normy iso w hotelarstwie
Samoth

Re: Szambo

Post autor: Samoth »

Na pewno trzeba zwrócić uwagę na jakość szamba, jego szczelność jest tu kluczowa. Jeśli chodzi o wysokiej jakości szamba betonowe to warto wziąć pod uwagę szamba JESBET Szamba Online http://szambaonline.pl/szamba-jednokomorowe Ich szamba są mocne i trwałe, wykonane z wysokiej klasy betonu, na trwałość wpływa też zbrojenie i zabezpieczenie szamba izolbetem a także użycie specjalistycznych płynów, które dodatkowo zwiększają wodoszczelność szamba. U nas jest szambo właśnie od nich i jak najbardziej się sprawdza, mam o nim jak najlepsza opinię.
Puryfy

Re: Szambo

Post autor: Puryfy »

Xarelto napisał:
"Witajcie, chcę założyć szambo, ale nie wiem do końca, jak to ma wyglądać. Jakie są koszty założenia, jak to wszystko wygląda? Na pewno warto sprawdzić pompy do szamba , bo to jest potrzebne do wyciągnięcia wody ze studni. No i w razie czego to uda mi się na pewno coś dobrać. Postaram się też skorzystać z doradztwa."

Według mnie lepszym rozwiązaniem jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. Wejdź sobie na https://ekodren.pl/k/przydomowe-oczyszc ... -epurbloc/ zobacz oczyszczalnie drenażowe. Ja wybrałem model EPURECO 6 i jestem z niej bardzo zadowolony. Oczyszczalnia jest odpowiednia dla gospodarstwa domowego do 4 osób.
ODPOWIEDZ