Zakup kosmetyków

Zakupy stacjonarne i internetowe, a do tego promocje, wyprzedaże i rabaty. Masz swój ulubiony sklep? Opowiedz nam o nim!
Laiza

Zakup kosmetyków

Post autor: Laiza »

Możecie powiedzieć, gdzie najczęściej kupujecie kosmetyki? Mi jasne, zdarza się kupić kosmetyki w klasycznej, stacjonarnej drogerii, szczególnie wtedy, kiedy potrzebuję czegoś "na szybko", ale najczęściej zamawiam jednak ze sklepów internetowych. W tym momencie zamówiłam kosmetyki do stóp z https://pharmfoot.com i serdecznie Wam je polecam.

dolegliwości jelita grubego
Kamilka75

Re: Zakup kosmetyków

Post autor: Kamilka75 »

Laiza pisze: 14 paź 2021, 9:36 Możecie powiedzieć, gdzie najczęściej kupujecie kosmetyki? Mi jasne, zdarza się kupić kosmetyki w klasycznej, stacjonarnej drogerii, szczególnie wtedy, kiedy potrzebuję czegoś "na szybko", ale najczęściej zamawiam jednak ze sklepów internetowych. W tym momencie zamówiłam kosmetyki do stóp z https://pharmfoot.com i serdecznie Wam je polecam.
W sumie to ja sama kosmetyki też kupuję, ale jednak bez niektórych usług nie da rady zastąpić. Na przykład taki salon fryzjerski janki to ja muszę odwiedzić i tyle. Po prostu, dlatego od czasu do czasu zastanawiam się, czy nie wybrać się ponownie. Można odpocząć, pogadać i wyjść ładniejszym.
vaiolaa

Re: Zakup kosmetyków

Post autor: vaiolaa »

Natomiast ja wpadłam ostatnio na pomysł, żeby zacząć tworzyć swoje kosmetyki. W sieci jest wiele różnego rodzaju surowce i przepisy na różne maseczki, kremy itd. Jak chodzi o kwas mlekowy 80% czy inne rzeczy, to możecie chociażby sprawdzić co ma w ofercie sklep.zrobswojkosmetyk.pl - tam właśnie znajdziecie produkty do tworzenia kosmetyków.
stronger

Re: Zakup kosmetyków

Post autor: stronger »

W sumie jak chodzi o kosmetyki, też tutaj https://beardman.pl/kategoria/zestaw-do-tatuazu możecie zapoznać się z całkiem atrakcyjną ofertą. Ja właśnie cieszę się, że trafiłem na tą firmę, ponieważ znalazłem tam wiele cennych produktów dla siebie. Chociażby niezły zestaw do pielęgnacji tatuażu.
sanitka

Re: Zakup kosmetyków

Post autor: sanitka »

dla mnie kosmetyki robione w aptece są rewelacyjne, używam ich regularnie, w DOZ można je dosyc szybko zrobić i do tego są niedrogie i mają świetne ceny, ja sie szybko do nich przekonałam
mylife

Re: Zakup kosmetyków

Post autor: mylife »

W sumie ja to mam problem z szukaniem odpowiedzi, ale jak coś ma mi pasować, to jednak sprawdzam sobie coś takiego jak jula market , bo jednak zakupy w takim markecie dają mi więcej. Co wy na to? Jakie macie kwestie w tym względzie ?
pasiasta

Re: Zakup kosmetyków

Post autor: pasiasta »

Mówiąc kosmetyki robione w aptece masz na myśli leki recepturowe przepisane przez lekarza? Miałam kiedyś takie od dermatologa i faktycznie dobrze się sprawdzały. Recepty realizowałam w dozie bez najmniejszych problemów.
pola88

Re: Zakup kosmetyków

Post autor: pola88 »

A ja uznałam właśnie, że kosmetyki to będzie dobry pomysł na prezent na dzień ojca , dlatego szperam teraz to tu, to tam. Właściwie to zastanawiam się nawet nad tym czy nie kupić na stronie facetaria.pl produkty kosmetyczne, ponoć mają markowe i sprawdzonych producentów.
kajaa

Re: Zakup kosmetyków

Post autor: kajaa »

A ja właśnie tak myślę, czy nie kupić naturalne kosmetyki u firmy mydlarnia 4 szpaki . Zauważyłam ostatnio, że sporo osób chwali sobie to miejsce i tak zainteresowałam się tym tematem. A wy co mi radzicie? Czy ktoś z was może robił u nich zakupy?
wodna12

Re: Zakup kosmetyków

Post autor: wodna12 »

Kosmetyki to na pewno praktyczny prezent. Trzeba tylko uważać na takie, które mogą uczulić. Opcjonalnie warto też pomyśleć nad różnymi akcesoriami. Ja ostatnio tacie na urodziny kupiłam nożyczki do wąsów. Takie profesjonalne wykonane z wysokiej jakości materiału. Mam nadzieję, ze posłużą mu na lata.
ODPOWIEDZ